خدمات فارما

گروه فارما در سال ۱۳۸۶ توسط تعدادی از فارغ التحصیلان رشته برق و کامپیوتر دانشکده فنّی دانشگاه تهران تاسیس گردید. در ابتدا هدف از تاسیس این گروه ارائه خدمات تخصّصی برق و الکترونیک خودرو به مشتریان بود. در ادامه زمینه فعالیّت این گروه گسترش یافت و سایر خدمات امدادی و فروش قطعات را نیز در برگرفت. امداد خودرو فارما زیر نظر امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی فعالیت می نماید.

در حال حاضر گروه فارما به صورت شبانه روزی در سطح شهر تهران به فعالیت میپردازد و در زمینه های زیر خدمت رسانی مینماید:

۱- سرویس دوره ای خودرو در محل

۲- تعویض روغن در محل

۳- تعویض باتری در محل

۴- تعویض رینگ و لاستیک در محل

۵- تعویض لنت در محل

۶- پنچرگیری سیار

7- باز کردن درب خودرو بدون کلید

8- حمل خودرو با خودروبر

oil 1 خدمات فارما

خدمات سرویس سیّار خودرو در محل در ایران هنوز زیاد فراگیر نشده است و افراد ترجیح می دهند به جای مراجعه به مراکز رسمی،  به مغازه های تعویض روغنی و تعمیرکاران مراجعه نمایند. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید شرکت FireStone در آمریکا روزانه 17،000 خودرو را به صورت سیّار سرویس می نماید و به جز مواردی که نیاز به لوازم تعمیرگاهی نباشد، بیشتر سرویس های دوره ای در محل مشتری انجام میشود.

oil 2 خدمات فارما

دستگاه های تعویض روغن فارما ساخت شرکت Flexbimec ایتالیا میباشد که از با کیفیت ترین دستگاه های تعویض روغن در دنیا میباشند.

توجّه: در مواردی که خودرو دارای گارانتی یک شرکت واردکننده باشد، برخی از خدمات فوق مشمول گارانتی میباشد و میبایست منحصرا توسط همان شرکت انجام شود. بدیهی است در این گونه مواد جهت عدم تضییع حق خریدار، خودرو به نمایندگی مجاز مربطه معرفی خواهد گردید و خدماتی توسط ما به آن خودرو ارائه نخواهد گردید.

flat tire خدمات فارما

امید است که خدمات ما رضایت مشتریان گرامی را در بر داشته باشد.

emdad خدمات فارما

error: Content is protected !!
Call Now Buttonتماس با ما