خدمات فارما

گروه فارما در سال ۱۳۸۶ توسط تعدادی از فارغ التحصیلان رشته برق و کامپیوتر دانشکده فنّی دانشگاه تهران تاسیس گردید. در ابتدا هدف از تاسیس این گروه ارائه خدمات تخصّصی برق و الکترونیک خودرو به مشتریان بود. در ادامه زمینه فعالیّت این گروه گسترش یافت و سایر خدمات امدادی و فروش قطعات را نیز در برگرفت. امداد خودرو فارما زیر نظر امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی فعالیت می نماید.

در حال حاضر گروه فارما به صورت شبانه روزی در سطح شهر تهران به فعالیت میپردازد و در زمینه های زیر خدمت رسانی مینماید:

۱- سرویس دوره ای خودرو در محل

۲- تعویض روغن در محل

۳- تعویض باتری در محل

۴- تعویض رینگ و لاستیک در محل

۵- تعویض لنت در محل

۶- پنچرگیری سیار

7- باز کردن درب خودرو بدون کلید

8- حمل خودرو با خودروبر

oil 1 خدمات فارما

خدمات سرویس سیّار خودرو در محل در ایران هنوز زیاد فراگیر نشده است و افراد ترجیح می دهند به جای مراجعه به مراکز رسمی،  به مغازه های تعویض روغنی و تعمیرکاران مراجعه نمایند. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید شرکت FireStone در آمریکا روزانه 17،000 خودرو را به صورت سیّار سرویس می نماید و به جز مواردی که نیاز به لوازم تعمیرگاهی نباشد، بیشتر سرویس های دوره ای در محل مشتری انجام میشود.

oil 2 خدمات فارما

دستگاه های تعویض روغن فارما ساخت شرکت Flexbimec ایتالیا میباشد که از با کیفیت ترین دستگاه های تعویض روغن در دنیا میباشند.

توجّه: در مواردی که خودرو دارای گارانتی یک شرکت واردکننده باشد، برخی از خدمات فوق مشمول گارانتی میباشد و میبایست منحصرا توسط همان شرکت انجام شود. بدیهی است در این گونه مواد جهت عدم تضییع حق خریدار، خودرو به نمایندگی مجاز مربطه معرفی خواهد گردید و خدماتی توسط ما به آن خودرو ارائه نخواهد گردید.

flat tire خدمات فارما

امید است که خدمات ما رضایت مشتریان گرامی را در بر داشته باشد.

emdad خدمات فارما

تماس با امداد فارما