سوالات متداول

faq 1 سوالات متداول

– آیا شما بابت کارت اشتراک هزینه ای دریافت می نمایید؟
خیر. مجموعه ما یک گروه کوچک در سطح شهر تهران بوده و طبیعتا وقتی گستردگی کل کشور را نمی تواند پوشش دهد نباید هزینه ای بابت عضویت و صدور کارت اشتراک و امداد دریافت نماید. ما هیچ گونه حق اشتراک  نداریم. اما به دوستانی که از خدمات مجموعه ما استفاده نمایند یک کارت رایگان عضویت داده میشود و در دفعات بعدی که از خدمات ما استفاده نمایند درصدی به عنوان تخفیف برای ایشان در نظر گرفته خواهد شد.

– شما کارت اشتراک کدام امداد خودرو را توصیه می نمایید؟
در حال حاضر تنها شرکت هایی که به معنی واقعی، در کل کشور خدمات ارائه می دهند شرکت امداد خودرو ایران (096440.ir) با شماره تلفن 096440، شرکت امداد خودرو سایپا(EmdadSaipa.ir) با شماره تلفن 096550 و امداد کانون جهانگردی و اتومبیل رانی (EmdadKanoon.ir) با شماره تلفن 09629 میباشند. در صورت تمایل به خرید کارت اشتراک، می توانید از خدمات این شرکت ها استفاده نمایید. سایر شرکت ها عملا نقش واسطه را دارند و خرید کارت اشتراک از آنها به هیچ عنوان توصیه نمی گردد. ضمنا موقع خرید به نام دقیق شرکت ها توجه فرمایید. توصیه میکنیم سایت رسمی این شرکت ها را قبل از خرید بازدید نموده و به تبلیغات بازاریاب های تلفنی که عموما کلاهبردار هستند نیز توجه ننمایید.

– آیا شما تعمیرگاه جهت تعمیر و انتقال خودرو دارید و جهت تعمیر خودرو آیا تعمیرگاهی را معرفی می نمایید؟
خیر. ما فقط خدمات سیار و امدادی در محل مشتری ارائه می نماییم. ما هیچ تعمیرگاهی که طرف قراداد ما باشد نداشته و نداریم و تعمیرگاه خاصی هم مورد تایید ما نمیباشد. جهت تعمیرات می توانید به نمایندگی های مجاز خودروی خود مراجعه نمایید. امدادگران ما نیز مجاز به معرفی تعمیرگاه متفرقه به شما نیستند.

–  در صورتی که خودروی من درست نشد شما چه هزینه ای دریافت می نمایید؟
در صورتی که به هر دلیل مشکل خودروی شما برطرف نشد و خودرو روشن نگردید ما هیچ هزینه ای (حتی هزینه ایاب و ذهاب) از شما دریافت نمی نماییم. در این حالت شما به امداد کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جهت حمل خودرو ارجاع داده خواهید شد و این امداد شما را به نزدیک ترین نمایندگی مجاز و یا هر آدرسی که خودتان مد نظرتان باشد انتقال خواهد داد.

– چرا من باید به خدمات شما اعتماد کنم؟
ما در قبال خدمات ارائه شده به شما فاکتور و کارت گارانتی می دهیم. هدف ما ارائه کالای با کیفیت و خدمات معتبر می باشد. کالای فروخته شده به شما به صورت 24 ساعته در سطح شهر تهران دارای گارانتی می باشد. ما همیشه شرایط و خدمات خود را به صورت دقیق برای شما توضیح می دهیم و سعی می نماییم قیمتی رقابتی در ازای این خدمات ارائه نماییم. ما مجموعه خود را بیشتر از آن که هست نشان نمی دهیم، اما به نحوه خدمات رسانی خود افتخار می نماییم. ما سعی میکنیم خدماتی را ارائه نماییم که مشتری نه تنها راضی باشد، بلکه مجموعه ما را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی نماید. رضایت مشتریان فعلی ما نیز حاصل همین صداقت ماست.

– خودروی من شامل گارانتی میباشد، شما چه کمکی میتوانید به من میکنید؟
در صورتی که خودروی شما مشمول گارانتی تولیدکننده و یا واردکننده باشد، ما فقط مواردی را که با شرابط گارانتی شما سازگاری داشته باشد می توانیم انجام دهیم. به عنوان مثال باتری خودرو در بعضی خودروها دارای 2 سال و یا 40 هزار کیلومتر گارانتی می باشد. ما قبل از اعزام امدادگر این موارد را با توجه به شرکت گارنتی کننده خودروی شما، بررسی می نماییم و در صورتی که با  گارانتی خودروی شما تناقضی وجود نداشته باشد، برای شما امداد اعزام خواهیم نمود. با این وجود اگر به هر دلیل در زمان مراجعه مشخص گردید خدمات مورد نیاز مشمول گارانتی می باشد جهت عدم تضییع حق مشتری، به نمایندگی های مجاز خودروی خود ارجاع داده خواهید شد و امدادگران ما هیچ مبلغی (حتی هزینه ایاب و ذهاب) از شما دریافت نخواهند نمود.

faq 2 سوالات متداول

تماس با امداد فارما