اعلام رسمی زمان ورود خودروهای جدید رنو به ایران

0
(0)

در شرایطی که سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و رنو هنوز تفاهم نامه همکاری مشترک خود را به قرارداد تبدیل نکرده اند. مدیرعامل این سازمان از زمان عرضه اولین محصولات جدید رنو در کشور پرده برداشت. رنو و سازمان گسترش اواسط سال گذشته با یکدیگر تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند تا زمینه حضور مستقل این خودروساز فرانسوی در کشور فراهم بیاید.

renault logo 3d model sldprt sldasm slddrw اعلام رسمی زمان ورود خودروهای جدید رنو به ایران

منصور معظمی مدیرعامل ایدرو در پاسخ به این پرسش که محصولات جدید رنو چه زمانی وارد بازار کشور خواهند شد، گفت:

پس از امضای قرارداد میان سازمان گسترش و رنو، مقدمات لازم برای تولید محصولات این خودروساز فرانسوی فراهم خواهد آمد و بر این اساس، اولین خودروهای جدید و تولیدی رنو در ایران، طی اواسط سال آینده روانه بازار کشور خواهند شد.
 
او همچنین تاکید کرد که خودروهای موردنظر در سایت بن رو به تولید خواهند رسید.
 
گفته های مدیرعامل ایدرو در شرایطی است که تفاهم نامه این سازمان با رنو هنوز به قرارداد تبدیل نشده و طرفین مشغول انجام آخرین مذاکرات برای رسیدن به توافق نهایی و عقد قرارداد هستند.

خودروکار پیش از این گزارش داده بود که ایدرو و رنو به تازگی مانعی بزرگ را از سر راه همکاری مشترک خود برداشته و چیزی به آغاز رسمی شراکت آنها نمانده است. بر این اساس، سازمان گسترش پیشنهاد قیمتی جدیدی را برای سایت بن رو ارائه داده و این موضوع با تاخیر، مورد موافقت رنویی ها قرار گرفته و بنابراین دو طرف برای عقد قرارداد همکاری مشترک، بسیار به یکدیگر نزدیک شده اند.

RENAULT اعلام رسمی زمان ورود خودروهای جدید رنو به ایران
 

گفته می شود رنو قرار است در فاز اول حضور جدید خود در ایران، سه محصول شامل سیمبول، داستر و کوئید را در کشور به تولید برساند و تحویل شرکت حاضر و آماده ای به نام بن رو به این خودروساز، سرعت عمل رنویی ها را در بازار ایران بالا خواهد برد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

50 خودرو که جهان را تغییر دادند – قسمت 5 و پایانی

0 (0) صنعت خودروسازی بدون شک یکی از مهم‌ترین صنایع جهان است. کافی است به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد فارما