باز کردن درب جک جی 5

3
(2)

جک جی 5 باز کردن درب جک جی 5

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که کلید خودروی خود را گم کرده باشید و یا آن را داخل خودرو جا گذاشته باشید و خودرو شما نیز قفل شده باشد. در این حالت تنها راه ورود به خودرو شکستن یکی از شیشه ها و یا استفاده از افراد متخصّص جهت باز نمودن درب خودرو می باشد.


LockDoor 1 باز کردن درب جک جی 5

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو و اتو سرویس فارما:

– اعزام افراد متخصّص و عدم آسیب به مکانیزم قفل و بدنه خودرو: باز کردن درب خودرو یک کار تخصّصی بوده و می بایست توسط افراد متخصّص انجام پذیرد. طراحان قفل درب های خودرو را به نحوی طراحی می کنند که به راحتی باز نشود تا احتمال به سرقت رفتن آن را کاهش دهند و ریسک دزدیده شدن آن را کاهش دهند. طبیعتا در صورتی که باز کردن درب خودرو توسط افراد بدون تخصّص لازم انجام پذیرد احتمال آسیب رسیدن به مکانیزم قفل و بدنه خودرو وجود دارد.

– صرفه جویی در زمان: امداد خودرو شبانه روزی فارما به صورت سیار و شبانه روزی در سطح شهر تهران به فعالیت میپردازد. در صورت بروز هرگونه مشکلی امدادگران ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف خواهند نمود.

– ارائه خدمات شبانه روزی در سطح شهر تهران: امداد خودرو و اتو سرویس فارما در تمامی ساعات شبانه روز و ایام هفته حتی تعطیلات رسمی به ارائه خدمات می پردازد.هدف ما ارائه خدمات تخصصی با قیمت عادلانه به مشتریانمان است.

emdad باز کردن درب جک جی 5

LockDoor 4 باز کردن درب جک جی 5

*** توجه داشته باشید همراه داشتن یکی از مدارک خودرو جهت احراز هویت مالک خودرو ضروری می باشد.

 

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

بازکردن درب هایما

4 (5) شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که کلید خودروی خود را گم …

یک نظر

  1. با سلام
    من که برای خودروی جک جی ۵ چون برای چهار درب پاور اتوماتیک شیشه بالا بر گذاشتم و احتمال جا ماندن سوئیچ و قفل شدن اتوماتیک درب ها بعلت تماس با دستگیره‌های و عمل کردن آنها ک در نهایت قفل شدن درب ها .
    یک سویچ یدک ساده بدون ایمبولایزر مثل کلید درب منزل ساخته و بیرون از خوردو قاطی سایر کلیدهای خانه همراه دارم
    تا در صورت قفل شدن اتوماتیک درب ها حداقل درب را بتوانم با سر و صدای بوق ممتد باز شدن درب ها هم شده سویج را در آورده و با بستن درب ها و خاموش و روشن کردن ایمبولایزر سویچ اصلی کار قفل شدن به خیر و خوشی تمام می شود و دیگر مزاحم شما هم نمی‌شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد فارما