حراج خودروهای شخصی مستر بین!

0
(0)

کمدین مشهور دنیای غرب، رووان آتکینسون که همگی او را با نام مستر بین می‌شناسیم در حال فروش دو خودروی خود در حراجی‌های سیلورستون است. این دو خودرو عبارت‌اند از مرسدس 500E و لانچیا تما 8.32 سری 1.

645 1024x576 حراج خودروهای شخصی مستر بین!

این دو جفت نایاب کاملاً سفارشی هستند. مرسدس 500E شاهکاری دست‌ساز است که در حقیقت دومین نمونه تحت تملک مستر بین بوده و از سال 1993 تاکنون تنها کارکرد حدود 137 هزار کیلومتری را نشان می‌دهد. آتکینسون این خودرو را در سال 2015 و پس از تلاش برای پیدا کردن بهترین نمونه خریداری کرده است. این سدان 8 سیلندر 5 لیتری نقره‌ای انتخاب آتکینسون بوده است. داخل کابین شاهد پوشش خاکستری پایه هستیم که ظاهراً موردعلاقه مستر بین است. همچنین جزئیات فندقی و غربیلک فرمان چرمی نیز از دیگر شاخصه‌های این خودرو هستند. مدل مورد بحث دارای تاریخچه کامل و مبسوط، دفترچه‌های راهنما و کلیدهای زاپاس است.

646 1024x576 حراج خودروهای شخصی مستر بین!

لانچیای آتکینسون حتی خاص‌تر است. تنها 20 دستگاه از این خودرو هم‌اکنون در بریتانیا موجود بوده و ستاره انگلیسی ما این سدان اسپورت با پیشرانه فراری را هفت سال پیش خریده و طبیعتاً هزینه و زمان مناسبی صرف بهبود آن شده است. خودروی یاد شده رنگ بدنه قرمز و پوشش کابین بژ داشته و البته نمونه‌ای فرمان راست با شرایطی مثال‌زدنی است. آتکینسون بسیار ماشین باز است! او قبلاً لندروور دیفندز 90 Heritage مدل 2015 خود را 10 هزار پوند بیشتر از پیش‌بینی‌ها به فروش رساند و البته در سال 2015 نیز مک لارن F1 بنفش رنگش را نیز با بهای قابل توجه 8 میلیون پوندی فروخت. مبلغ پرداختی برای این خودرو بسیار زیاد بوده زیرا قبلاً دو بار تصادف داشته و البته حدود 1.5 میلیون پوند نیز خرج تعمیر آن شده است!

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

50 خودرو که جهان را تغییر دادند – قسمت 5 و پایانی

0 (0) صنعت خودروسازی بدون شک یکی از مهم‌ترین صنایع جهان است. کافی است به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد فارما