حراج 59 محصول خاص از پورشه

0
(0)

طرفداران پورشه باید در هفته آینده به سیلورستون هجوم بیاورند زیرا 59 دستگاه از بهترین محصولات این خودروساز آلمانی در بریتانیا زیر چکش حراج خواهند رفت.
این رویداد توسط موسسه حراج‌های سیلورستون و با همکاری بزرگ‌ترین کلوب خودرویی دنیا یعنی پورشه کلوب GB برگزار می‌شود. طیف وسیعی از محصولات این شرکت، از نسخه پایه پورشه 911 مدل 2003 گرفته تا مدل 911 توربو S مدل 1998 در حراج شرکت خواهند داشت. به جرئت می‌توان گفت اگر مشکل مالی وجود نداشته باشد خودروهای کلاسیک زیادی را می‌توان در این رویداد خرید. همچنین نباید از خودروهای مدرن و نمادینی چون 914-6 یا 356B کابریولت غافل شد.

206 حراج 59 محصول خاص از پورشه

مدیر حراجی‌های سیلورستون می‌گوید:

من بسیار تحت تأثیر تعداد و کیفیت خودروهای پورشه قرار گرفته‌ام. هم‌اکنون در سومین سال فروش ما مفتخریم همکاری خود با کلوب پورشه GB را اعلام نماییم. این کلوب رویدادهای خیال‌انگیزی از جمله حضور در پیست را برای اعضا تدارک دیده است.

خب صحبت از پیست و مسابقه که شد باید گفت یک دستگاه پورشه 911 مدل 2.8 RSR نیز در این حراجی حضور داشته و انتظار می‌رود با بهایی بین 80 تا 100 هزار پوند فروخته شود.
یکی از نادرترین خودروهای حاضر در این حراجی پورشه 911 RS تورینگ مدل 1992 است که یکی از 6 دستگاه مدل فرمان راست بریتانیا بوده است. انتظار می‌رود این خودرو نیز بهایی بین 185 تا 210 هزار پوند داشته باشد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

50 خودرو که جهان را تغییر دادند – قسمت 5 و پایانی

0 (0) صنعت خودروسازی بدون شک یکی از مهم‌ترین صنایع جهان است. کافی است به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد فارما