حضور کراس اوور کوپه جدید رنو در مسکو

0
(0)

رنو حضور خود در روسیه را با عرضه کراس اوور کوپه جدیدی گسترش خواهد داد. انتظار می‌رود این خودرو اواخر سال جاری وارد این بازار شود. سه منبع مطلع ظاهراً این اطلاعات را تأیید کرده و گفته‌اند که این خودروی مرموز بر پایه همان پلتفرم رنو داستر ساخته می‌شود.

868 1024x670 حضور کراس اوور کوپه جدید رنو در مسکو

کراس اووری که هنوز نامش مشخص نیست احتمالاً پیش از پایان سال 2018 در تأسیسات رنو در مسکو مونتاژ خواهد شد. ظاهراً خودروی یاد شده در نمایشگاه خودروی مسکو 2018 که از 29 آگوست شروع به کار خواهد کرد رونمایی خواهد شد. باور بر این است کراس اوور جدید رنو در جایگاهی بالاتر از کپچر قرار خواهد گرفت. کپچر نیز دیگر محصولی از رنو بوده که برای بازار مسکو تدارک دیده شده و در همین تأسیسات پایتخت روسیه تولید می‌شود. رنو کپچر که در بهار سال 2016 معرفی و چند ماه بعد از آن عرضه شده از پلتفرم اصلاح شده داچیا داستر استفاده کرده و از نظر استایل و طراحی با برادر بزرگ‌تر خود در اروپا یعنی کپچر هماهنگ است.

869 1024x659 حضور کراس اوور کوپه جدید رنو در مسکو

موضوع مهم اینکه کراس اوور مخصوص بازار روسیه برخلاف کپچر اروپایی دارای سیستم چهار چرخ محرک، دیفرانسیل مرکزی قفل شونده، سیستم تعلیق هوی دیوتی و ارتفاع بیشتر از سطح زمین (204 میلی‌متر) می‌باشد. از جمله موارد تمایز نسخه روسیه‌ای با کپچر اروپایی می‌توان به چراغ‌های جلو و عقب متفاوت، جلوپنجره و بخش پایینی سپر جلوی اصلاح شده اشاره کرد. در کابین نیز شاهد استفاده از سیستم اطلاعات سرگرمی داستر و دیگر مدل‌های داچیا بجای سیستم R-Link رنو هستیم.

منبع: پدال

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

50 خودرو که جهان را تغییر دادند – قسمت 5 و پایانی

0 (0) صنعت خودروسازی بدون شک یکی از مهم‌ترین صنایع جهان است. کافی است به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد فارما