استفاده از دانش ساخت باتری موبایل در خودرو

0
(0)

در آستانه برگزاری یکی از بزرگترین نمایشگاههای خودرو جهان، یک شرکت مطرح خودروسازی از مدل مفهومی رونمایی کرده که بدون شک یکی از آیرودینامیک ترین شاسی بلندهای دنیا است.

این شاسی بلند جدید که تنها با استفاده از جریان برق حرکت می کند برای نمایشگاه خودروی فرانکفورت آلمان طراحی شده است.

مهندسان آئودی این محصول جدید را به عنوان اعلام رسمی آغاز تولیدات متفاوت این شرکت خودروسازی معرفی کرده اند که طی آن قرار است نسل جدیدی از شاسی بلندها روانه بازار شود. این اتفاق برای سال 2018 برنامه ریزی شده است.

Audi Emblem 1024x640 استفاده از دانش ساخت باتری موبایل در خودرو

آئودی اعلام کرده که در ساخت این خودروی جدید به فاصله گرفتن آن از سطح زمین توجه ویژه کرده است.

مجموعه باتری لیتیوم یونی این خودرو در زیر آن و در فضای بین دو محور عقب و جلو جاسازی شده و این ابتکار عمل به توزیع بار متعادل میان محورهای خودرو منجر شده است.

فناوری به کار رفته در ساخت این باتری برگرفته از نوآوریهای دو شرکت کره ای سامسونگ و ال جی در ساخت باتری تلفن های همراه هوشمند است.

این باتری ها با هر بار شارژ کامل امکان 500 کیلومتر طی مسافت به خودرو را می دهد و دو موتور برقی در عقب و یکی در جلو را راه اندازی می کند.

موفقیت آئودی در محصول شاخص Prologue موجب شده تا مهندسان این شرکت از ساختار آیرودینامیک آن در این شاسی بلند جدید الهام بگیرند. این شرکت خودروسازی اطلاعات فنی بیشتری درباره محصول مفهومی جدید خود اعلام نکرده است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

بدترین خودروهای 2017 از نظر مصرف کنندگان

0 (0) برای ما مهم است که بهترین خودروها را شناسایی کنیم؛ اما اطلاع از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد فارما