میله استرس بار

0
(0)

استرس بار میله ای است که روی دو سر کمک نصب میشد و وظیفه استرس بار تقسیم فشاری می باشد که در زمان پیچیدن اتومبیل بر روی یکی از کمک ها وارد میشود و در واقع استرس بار این فشار را بین دو سر کمک تقسیم میکند و در زمان پیچیدن اتومبیل مانع بر هم خوردن زاویه چرخ ها میشود. استرس بار نسبت به کارایی که دارد هزینه پایینی دارد. استرس بار برای همه اتومبیل ها وجود دارد و قابل نصب است. از پراید استاندارد تا ..

استرس بار میله استرس بار

1. استرس بار پایداری اتومبیل را در سرعت های بالا حفظ می کند.

2. ضربه وارده به یک چرخ را در کل سیستم تعلیق تقسیم می کند و در نتیجه فشار ضربه کاهش و طول عمر قطعات جلوبندی افزایش می یابد.

3. اتومبیلی که استرس بار نداشته باشد به علت داشتن رینگ و لاستیک بزرگ به مرور زمان ضربه وارده به چرخ اتاقک کمکها را از بالا به هم نزدیک می کند و اتومبیل در سرعت بالا گیج می شود.

4. بستن استرس بار حالت کمبود یک ضلع مربع را تکمیل می کند.

5. استرس بار در پیچ ها تعادل ماشین را حفظ می کند و اتومبیل را بعد از پیچ زودتر از یک ماشین بدون استرس بار به حالت تعادل می رساند و در نتیجه اتومبیل با زمان کمتری طول پیچ را طی می کند.

6. به علت نیروی گریز از مرکز اتومبیل در پیچ ها به بیرون پیچ پرتاب می شود اما اتومبیلی که استرس بار داشته باشد در پیچ ها تعادل بهتری دارد و کمتر از مسیر پیچ خارج می شود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

میزان و اندازه سرعت

0 (0) جدول ?، نشان دهنده میزان و اندازه سرعت مجاز برای لاستیک مورد اشاره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
تماس با ما